menu

BiddingManager tým

Jsme kolektiv zapálených profíků, kteří věří v BiddingManager
Šárka Petříková
Head of Customer Care
více o mně
Mám na starost provozní chod služby B[T]. Tlačím k realizaci požadavky na změny a rozšíření všech našich nástrojů a spolu s vývojáři hlídám výsledky bidování. Moje největší zodpovědnost je vaše spokojenost. A kdy jsem nejspokojenější já? Doma s přítelem a našimi dvěma kocoury Andym a Oliverem.
Rostislav Urbánek
Executive Director
více o mně
Sportuju, medituju, čtu a hlavně pracuju. Neustále přemýšlím, jak věci posunovat dopředu. Rozhoduju, jen když je to potřeba. Řídím, když už to opravdu nejde jinak. Chci, aby každý dělal jen to, co dělat chce. Pak mu totiž nevadí nést za svou práci zodpovědnost a na výsledku je to vždycky znát.
Michal Štorkán
Co-Founder & Innovator
více o mně
Hrabu se ve zbožácích, trochu programuju a v onlinu jsem dělal snad už úplně všechno. Baví mě tvořit nové věci a vymýšlet způsoby, jak sobě i ostatním usnadnit práci. Když už ale fakt potřebuju utéct od klávesnice, vyrazím do přírody. Sám nebo se svou psí parťačkou Kristie a zlatou retrívřicí Angie.
Adéla Mrázková
Head of Marketing
více o mně
V práci se snažím, aby bylo kolem BiddingTools pořádně rušno. Doma ale preferuji pohodu a klid. Starám se o hladký chod marketingového oddělení a kompletní on-line komunikaci. O to víc mě těší, že se o nás na české e-commerce scéně pořád víc a víc mluví.
Lucie Steffková
Head of Sales
více o mně
Jako malá jsem chtěla být fotbalistkou, ale mou kariéru zabrzdilo zranění. Nezabrzdilo však mou píli, odhodlání a tah na bránu. A s touhle výbavou jsem se vrhla na obchod. Baví mě vyhrávat, ale i pomáhat k výhře ostatním. Třeba volbou správného bidovacího nástroje. Už jste nás vyzkoušeli?
Tomáš Pavelek
XeMeL Co-Founder & Project Manager
více o mně
Mám na starosti vývoj nástroje XeMeL. Vymýšlím a vylepšuju postupy, které zjednodušují úpravu XML souborů. Mám rád čísla, tatarák a příjemnou společnost, a toho všeho se mi v práci v hojné míře dostává... Teda až na ten tatarák.
Dominika Pleváková
Sales Representative
více o mně
Když pominula klasická fascinace popelářským autem, rozhodla jsem se být kytaristkou ve slavné kapele. No, moc slavně to nedopadlo... Vás ale od slávy dělí třeba jen výběr správného bidovacího nástroje. A s tím vám rozhodně umím pomoci. Ozvěte se.
Martin Mohler
Head of IT
více o mně
Vedu IT, řídím vývoj a školím naše stážisty. Mám rád programování a miluju, když se pořád něco děje. V rovnováze se udržuju procházkami a meditací, ale opravdový relax je pro mě gauč, telka a Simpsonovi.
Tereza Hanzelková
BiddingManager Product Specialist
více o mně
Já jsem Terka, a pokud používáte Bidding[Manager], už mě určitě znáte. Každý den spolu řešíme optimalizaci vašich účtů, abyste na zbožácích dosahovali lepších výsledků. Miluju hory, sport a pocit z dobře odvedené práce. Nebaví mě škaredé počasí a to, když se na sebe lidi jen mračí.
Martina Petrunčíková
Marketing Consultant & Lecturer
více o mně
Příběh o tom, jak ze stážistů vykvétají specialisté není jenom pohádka. Sleduji to nejenom v práci, kde školím naši mladou krev, ale i na VŠB, kde přednáším o světě e-commerce. V agenturách, e-shopech a obecně v "onlajnu" se pohybuji už 12 let, proto se mnou kolegové v B[T] rádi konzultují svoje marketingové kroky.
Renata Burdiláková
Happiness Manager
více o mně
Jsem veselá optimistka a svoje růžové brýle odkládám jen málokdy. Dělá mi radost dělat lidem radost. Pořádám firemní večírky, teambuildingy a starám se o to, aby se všichni ve firmě měli fajn. Já se mám nejlíp na výletě na horách nebo doma s dobrou knížkou v ruce.
Kateřina Kutá
Head of Finance & Accounting
více o mně
Vždycky jsem se chtěla hrabat v papírech, razítkovat a vyplňovat všechno, co se dá. Teď zodpovídám za ekonomický chod firmy, rozdávám úsměvy, výplatnice a faktury za služby B[T]. Ráda jezdím na lyžích a málokdy mě něco rozhodí. Když ale v mrazáku nenajdu hranolky a v lednici kečup, je se mnou k nevydržení :)
Jiří Kostov
BiddingTools Project Manager
více o mně
Baví mě překonávat překážky a mým úkolem je, aby se v BiddingTools věci hýbaly správným směrem. Starám se o zefektivnění procesů a komunikace uvnitř firmy a spolu s IT řeším individuální požadavky klientů. Mimo práci si vždycky najdu čas na cvičení, turistiku a knihu... Jo a na pivo s kámoši taky.
Šárka Kostelecká
Graphic Designer
více o mně
Jsem grafička. Pomocí štětce, gumy, lasa nebo kouzelné hůlky kouzlím vymazlené vizuály a dávám našim projektům tvář. V malíku mám i DTP, takže jsme krásní venku i na síti. Nejraději relaxuju v přírodě, miluju svoje domácí mazlíčky a baví mě různorodost mé práce.
Marek Moravec
BiddingTools Product Owner
více o mně
V BiddingTools analyzuju data a optimalizuju výkon e-shopů. Z pozice Product Ownera určuju priority a rozhoduju, která funkcionalita dostane ve vývoji přednost. Vnímám potřeby našich klientů. Jen tak můžu zajistit kontinuální vývoj a hladký chod celého systému.
Krystian Szynder
Marketing Specialist & Creative Mind
více o mně
Koordinuji interní projekty, takže spolu asi nepřijdeme do styku. V každodenním styku jsem ale s kolegy napříč všemi odděleními. Dělám e-mailing, trochu copy a taky grafiku. Je potřeba rozeslat newsletter nebo připravit nějakou kreativu? Pak to pravděpodobně budu já, kdo se o to postará.
Dominik Vašíček
Programmer
více o mně
Programuju, co je zrovna potřeba. Od frontendů našich aplikací až po různé algoritmy. Mám na starosti naši domovskou stránku www.biddingtools.cz a chci, abyste se i vy cítili na našem webu jako doma. Takže vás tu vítám, pojďte dál. Nemusíte se zouvat...
Filip Dvorský
Programmer
více o mně
V práci mi říkají „Upír“ a jsem čerstvá krev v IT oddělení. Zakousl jsem se do programování pokročilých funkcí našeho bidovacího nástroje, takže pravidelný přísun nových zkušeností mám zajištěn. BiddingTools je služba, která řeší spoustu věcí za vás. Uvolní vám ruce od monotónních procesů, které vám doteď pily krev.
Michaela Leskovská
Junior Programmer
více o mně
Programuju nástroje B[T] a celé dny se hrabu v kódu. Když ale cítím, že mi klávesnice přirůstá k ruce, rozroluju podložku a oddávám se józe. No a když necvičím ani nepracuju? Válím se po kavárnách, sleduju filmy všeho druhu nebo zrovna objevuju nějakou novou hudbu.
Michaela Drastíková
Product Specialist
více o mně
Komunikuju s vámi po mailu i telefonu, vyřizuju agendu, připravuju podklady k našemu nejnovějšímu produktu. Řeším prostě vše, co se třeba jen okrajově týká XeMeLu. A když po práci vypnu počítač, nasadím brusle nebo vyrazím s přáteli na chatu.
Jakub Dolba
XeMeL Co-Founder & Lead Developer
více o mně
Jsem hlavní vývojář XeMelu a moc mě baví sledovat, jak nám nástroj před očima dospívá. Než budu starý já, chtěl bych navštívit všechny země světa. Ještě mi jich sto a něco zbývá, takže minimálně na pár let mám ve volném čase co dělat.
Adam Komenda
Junior Programmer
více o mně
Klukovský sen být popelářem jsem zahodil do koše a začal programovat. Baví mě hledat nová řešení, nové cesty. Mám rád, když se projekt hýbe dopředu, a taky když se hýbu já. Dělám sporty všeho druhu, ale topka je beachvolleyball. Pohyb, léto, písek... Paráda.
Kristýna
Anti-Stress Manager
více o mně
Jeden chce nastavit ucho k podrbání, druhý podává kost k okousání, třetí odhazuje míček ke hraní a já běhám, aportuji, štěkám, očichávám... Někdy prostě nevím, kam dřív skočit. Takže když máme s páníčkem chvilku volna, rádi vyrazíme na klidnou procházku. Nebo se prostě jen tak válíme v pelechu.
Rychlý kontakt
Rychlý kontakt x