menu

Ceník

Namixujte si svůj balíček služeb a
plaťte jen za to, co skutečně využijete.

Uvedené ceny platí pro 1 srovnávač,
ale testování máte na 14 dní ZDARMA

Kolik stojí BiddingManager?
Srovnávač
Bidding
Cena biddingu je jednotná bez ohledu na velikost vašeho XML feedu. BiddingManager zvládne zpracovat každý XML feed do velikosti 150 000 produktů.
199 Kč
199 Kč
Autobidding
Auto-bidding se stará o to, aby vaše klíčové produkty na zbožových srovnávačích byly vidět na předních pozicích maximum času. Kontrola aktuálních pozic a přeceňování probíhá 6x denně. Na jeden srovnávač je možné aktivovat do auto-biddingu maximálně 300 produktů = zakoupit si 3 balíčky po 100 produktech.
149 Kč
100 produktů
149 Kč
100 produktů
Správa v rukou profesionálů
Správa biddingu
BiddingManager v ceně
1 490 Kč
1 490 Kč
Cenový automat
info
149 Kč
100 produktů
149 Kč
100 produktů
Ceny služeb jsou uvedeny za měsíc a bez DPH.
Vyzkoušejte si služby BiddingManageru na 14 dní zdarma!
Chci to zkusit zdarma
Balíček správy BiddingManageru

Je pro vás bidování na zbožových srovnávačích tak trochu španělskou vesnicí? Nebo jen zkrátka nemáte čas se o zbožáky starat? Nezoufejte, my máme řešení. Dejte svůj e-shop do rukou biddingových odborníků a předplaťte si na měsíc správu vašeho srovnávače.

Co je součástí měsíčního balíčku?

  • BiddingManager zcela zdarma
  • 200 produktů do Auto-biddingu
  • 1x týdně optimalizace
  • finální report s výsledky inzerce
  • závěrečná konzultace a vyhodnocení

Jaké jsou výhody balíčku?

V ceně jsou zahrnuty poplatky za provoz BiddingManageru, až do výše 693 Kč / měsíc / srovnávač. Správa vašeho účtu je čistě v rukou biddingového specialisty, který zná všechny možné finty, jak maximalizovat obrat na zbožových srovnávačích. Běžně provádíme 4-5 optimalizačních kontrol měsíčně. Na konci každého měsíce si zavoláme, zhodnotíme výsledky inzerce a společně naplánujeme novou bidovací strategii pro následující měsíc.

Pro koho je balíček vhodný?

Pro e-shopy inzerující na zbožových srovnávačích s měsíční útratou do 10 000 Kč. Při větších útratách je daleko efektivnější využití nástrojů plně automatických. Jsou vaše výdaje nad rámec možností BiddingManageru? Ozvěte se nám, náš bidovací automat BiddingTools je pro vás jako stvořený.

Rychlý kontakt
Rychlý kontakt x