menu

Jak začít >

CERTIFIKACE

Pomáháme vám se neustále rozvíjet a vzdělávat!
Na workshopu vás naučíme jak efektivně pracovat s BiddingManagerem.
Absolvujte BiddingManager certifikaci a staňte se skutečným profesionálem v biddingu na zbožových srovnávačích.
Využijte konzultace a zvyšte svou šanci úspěchu v bidování.
Certifikace
Jen kvalifikované a chytré používání automatizovaného nástroje BiddingManager umožní spravovat inzerci na zbožácích na vysoké úrovni a s vysokým ziskem. Proto je cílem tohoto projektu umožnit profesionálům z řad agentur, odborných konzultantů a majitelů e-shopů stát se vyškolenými certifikovanými odborníky na bidding na zbožových srovnávačích pomocí
nástroje BiddingManager. Získáním certifikátu se zařadíte do seznamu Certifikovaných partenerů nástroje BiddingManager, které dále doporučujeme e-shopům. Certifikace se bude konat minimálně 2x ročně pro neomezený počet zájemců. Získaný certifikát Certifikovaného partnera BiddingManager platí po dobu 2 let. Certifikujte se na biddingového manažera a my se za vás zaručíme!
Co mi certifikace přinese?
doporučení stávajícím i potenciálním klientům BiddingManagera, že mohou využít vašich služeb při správě e-shopu na zbožácích
PR podpora mezi odbornou veřejností a důležitými subjekty na trhu se zbožáky (na blogu, sociálních sítích, v newsletteru...)
přednostní komunikace přes Flock
přednostní pozvání na nové termíny školení a certifikací
certifikát nejen do CV a pečeť Certifikovaného partnera BiddingManager k umístění na webu a v reklamních materiálech
Podmínky pro získání certifikátu
dobrá znalost nástroje BiddingManager
aktivní práce v rozhraní BiddingManagera
základní znalost Heureky a Zboží.cz
povinná účast na workshopu BiddingManager
úspěšné absolvování online certifikačního
testu (nutné získat min. 65 % bodů)
Jak probíhá samotné testování?
Certifikace má formu on-line testu, pro který stanovíme přesný den i čas konání. Test tvoří ze 75 % praktické úkoly, které vycházejí z logiky workshopu. Zbylých 20 - 25 % jsou otázky teoretické, směřované k nástroji BiddingManager. Výsledky testu oznamujeme e-mailem obvykle do 3 pracovních dní. Pokud test splníte na více než 65 %, stanete se certifikovaným BiddingManažerem a zařadíte se do seznamu BiddingManager partnerů. Budete moci naplno využívat výhod všech našich certifikovaných partnerů.
V případě neúspěchu, je možné test opakovat 3 krát (pro využití dalších tří pokusů je nutné vyčkat minimálně půl roku od posledního testu a znovu absolvovat i školení).
Kolik vás to bude stát?
Cena samotné certifikace a cena certifikace pro opakované pokusy činí 1000 Kč
bez DPH

Využijte výhodný balíček!
Přihlaste se předem na workshop i certifikaci a na certifikační test dostanete 50% slevu. Konečná cena za výhodný balíček, který obsahuje workshop a certifikační test, bude odpovídat ceně vybraného workshopu + ceně 500 Kč za certifikaci po slevě.

Před certifikací jsem se cítila, jako bych znovu dělala maturitu, takovou vážnost pro mě celá situace měla :) Nicméně, pak se objevily holky z BM, dopřály nám bohaté občerstvení a s cukrem v těle pak veškerá nervozita opadla. Jelikož jsem absolvovala obě školení, kde do nás Michal Štorkán "cpal" informace horem spodem, tak jsem byla na test skvěle připravena. Hodně udělal i test na nečisto, který jsme si na školení zkoušeli, tak jsem aspoň věděla, jaký typ otázek v ostrém testu bude. Otázky byly srozumitelné, dobře formulované a nebyly zde nejasnosti, takže pokud jste na školeních dávali pozor, nic vás nenachytalo. A ti co certifikaci nemají a stále váhají, tak ať do toho jdou! Když to nevyjde, vyjde to příště a jako bonus potkáte super lidi z oboru.
Nikola Holušová [ Placement.cz ]
Rychlý kontakt
Rychlý kontakt x